ONLINE KURZ

AKO SA PREDAŤ NA POHOVORE

overený na reálnych pohovoroch

Stretla som mnoho uchádzačov o prácu, ktorí si neverili napriek tomu, že mali za sebou výsledky. Vytvorila som postup, vďaka  ktorému uveríš svojej hodnote, dokážeš zamerať pozornosť na dôležité a tak sa ľahšie odprezentovať.

Ak si zvedavý alebo mi neveríš, je to super

… to sú dva základné predpoklady na to, aby si čítal ďalej 😉

V čom ti robí problém

pracovný pohovor?

príprava

po 12tich rokoch na pozícii personalistu, ti pomôžem odlíšiť sa, pripravíš sa na pohovor inak - úspešne

nerozumieš personalistom

vysvetlím ti, čo hľadajú personalisti a ty sa prestaneš venovať tomu, čo ťa nikam neposunie

nevieš sa prezentovať

zažila som stovky pohovorov, kde úspešní kandidáti stroskatali na prezentácii a tvoj úspech záleží na tom, ako sa prezentuješ

V škole nás neučili ako byť úspešní.

Učili nás ako sa začleniť, ako plniť príkazy, potlačili náš záujem o učenie sa. Počuli sme len: „Sadni si a buď ticho. Neopisuj. Mňa tvoje názory nezaujímajú. Nerob chyby. Test urob sám“, žiadna spolupráca, tímové riešenia. Škola nás učila, že správna odpoveď je len jedna. A pritom … existuje veľa odpovedí na jeden problém.

Ak ti záleží na tom, aby si ťa na pohovore vybrali ...

… pomôžem ti s tým.

A pritom … 

Ak sa do niečoho pustíš + budeš mať úspech = získaš

úplne postačí ak si začneš všímať to čo dokážeš …. začni a nájdi svoju

sebaistotu

V online kurze pochopíš, ako si začať veriť, ako pomenovať svoje zručnosti. Ako byť sebou.

Ako by vyzeral tvoj pracovny pohovor, ak by si si veril? Pokúsil by sa o inú prácu? 

silvia skalicka pohovor bez stresu ruce

Som Silvia Skalická - job mentor

12 rokov organizujem pracovné pohovory a vždy mi bolo ľúto uchádzačov, ktorí boli šikovní, ale nedokázali sa predať. Nevedeli hovoriť o sebe. Nevedeli, čo je prioritné a čo na pohovor nepatrí. Doslova vysypali na pohovore všetko čo prežili, a to bol ten problém, vďaka ktorému nezaujali. A tak som rozmýšľala. Vyberali by si uchádzači pozície, ak by si boli vedomí svojej hodnoty? Ak by vedeli v čom sú dobrí? Ak by vedeli prezentovať to najlepšie zo seba? Ako by vyzeral taký pohovor? Čo by hovorili? Kam by smerovali pozornosť? Milujem komunikáciu a najradšej hľadám riešenia.

Tieto otázky vám najčastejšie vŕtajú hlavou:

Celkom presne si spomínam na svoj prvý pracovný pohovor.

Bola som tesne po ukončení 5 ročného vzťahu, zamestnaná v štátnej správe a jediné čo som po rozchode cítila bolo ZEMETRASENIE v hlave aj v žalúdku. A preto som rýchlo potrebovala zmenu.

Žila som v cudzom meste a preto by ma v tej chvíli ani vo sne nenapadlo pochybovať o sebe. Jediné na čo som sa v tej chvíli mohla spoľahnúť som bola JA. Absolútne mi neprekážalo, že mám prax len ako referentka na úrade, vybrala som sa na pracovný pohovor obchodného zástupcu pre východné Slovensko.

Žiadne pochybnosti neboli na mieste, mala som PRESNÝ a JASNÝ ZÁMER

  • bez praxe
  • bez znalostí z predaja
  • bez znalostí z regiónu

 

Čo presne sa na pohovore stalo? 

  1. Dokázala som zaujať
  2. Podarilo sa mi upútať pozornosť
  3. Ukázala som svoju hodnotu
  4. Získala som dôveru

(marketing, ktorý funguje)

AKO sa mi to podarilo, ČO som robila a PREČO to vyšlo?

to sa krok sa krokom dozviete v ONLINE kurze AKO SA PREDAŤ NA POHOVORE

12 rokov organizujem pracovné pohovory a ešte nikdy som nestretla uchádzača ktorý by sa na pohovore vedel predať. A tak som rozmýšľala čo by fungovalo najlepšie. Aký úvod pohovoru zaujme, čo by mal uchádzač hovoriť aby nenudil, aby neopakoval veci zo životopisu.

Od augusta 2020 pripravujem uchádzačov na pohovory a moja taktika, ktorú som tvorila niekoľko rokov funguje 🙂 uchádzači mi od radosti kričia do telefónu: „Funguje toooo!“ „Tak toto zabralo“, „Bol som najlepší na pohovore a tak nerád rozprávam.

A viete čo ma teší najviac?

… že ste sa NAUČILI O SEBE HOVORIŤ a veriť si.

Milujem, keď si veríte.

Každý človek má svoju hodnotu (aj keď má medzery životopise),snívam o svete v ktorom bude každý robiť to čo ho baví a napĺňa. O svete kde nám je dobre.

Ako si na tom dnes ty?

Hľadáš niekoho kto ťa dokáže posunúť?

O čom hovoria uchádzači,

čo ich na pohovore najviac stresuje?

56%

hovoriť o sebe

26%

nepríjemné otázky

8%

hovoriť o svojich výsledkoch

5%

stres z jazykových znalostí

5%

otázka „Prečo by sme mali vybrať práce Vás?“

Pretože sme sa vždy porovnávali s inými

najväčší problém

je hovoriť o sebe

AŽ DOTERAZ !

Ver mi, že tieto náročné emócie okolo toho ako sa prezentovať, keď ide o veľa dobre poznám. Pred 12-timi rokmi som začala organizovať pracovné pohovory a nerozumela som prečo sa ľudia na pohovore neprezentujú. Ako to, že uchádzači nevedia o sebe hovoriť? Prečo nezdôraznia to čo je dôležité? Oni nevedia, že sa prišli predať? Veď oni sa nepredávajú. Prečo?

Toto nikdy nebola moja realita

Tak prečo o tom hovorím?

Celkom presne si spomínam na svoj prvý pracovný pohovor.

Bola som tesne po ukončení 5 ročného vzťahu, zamestnaná v štátnej správe a jediné čo som po rozchode cítila bolo ZEMETRASENIE v hlave aj v žalúdku. A preto som rýchlo potrebovala zmenu.

Žila som v cudzom meste a preto by ma v tej chvíli ani vo sne nenapadlo pochybovať o sebe. Jediné na čo som sa v tej chvíli mohla spoľahnúť som bola JA. Absolútne mi neprekážalo, že mám prax len ako referentka na úrade, vybrala som sa na pracovný pohovor obchodného zástupcu pre východné Slovensko.

ŽIADNE POCHYBNOSTI NEBOLI NA MIESTE

mala som jasný a presný zámer

AKO PREBIEHAL POHOVOR?

Ja, referentka z úradu, bez praxe, bez predajných zručností

Je ti jasné, že ma vzali? A to nie je všetko, tá energia ma poháňala neskutočne dopredu a ja som za prvý mesiac urobila obrat PÄŤ KRÁT VYŠŠÍ ako predošlý kolega. 7 rokov som plnila obraty s radsťou.

Verili mi a ja som ani na chvíľu nezapochybovala, že to zvládnem

ČO SA NA POHOVORE STALO?

vďaka čomu som uspela?

Splnila som očakávania seba a zamestnávateľa.

Skutočne mi to šlo úplne prirodzene. Dokázala som vyhodnotiť situáciu, nájsť priority a prezentovať sa spôsobom, ktorý mi priniesol úspech.

DNES PO STOVKÁCH POHOVOROV, ktoré som organizovala

viem presne, ktoré veci TI NIKDY NEBUDÚ NA POHOVORE FUNGOVAŤ a ty ich stále opakuješ. A keď náhodou neopakuješ, tak si ich nájdeš na internete. Stále rovnaké chyby zastavujú uchádzačov.

Oslovil ma Juraj, IT pozícia, nevýrečný absolent

Vďaka postupu, ktorý som ho naučila – nielenže prácu dostal, mohol si vybrať z dvoch ponúk. Pretože sa dokázal odprezentovať tak, aby ukázal v čom je jeho sila.

Chceš vidieť

referencie ?
Po roku mi prišla od Juraja, ďalšia spätná väzba: "Dobrý deň, mám za sebou ďalší úspešný pracovný pohovor. Vďaka Vašim školeniam som sa zbavil trémy, naučil sa sebavedomo sa prezentovať a zaujať. Za to Vám veľmi pekne ďakujem. 🙂"
Juraj
IT
"Po 2 rokoch na materskej dovolenke som sa opäť chcela pracovne realizovať, využiť svoju chuť pracovať, svoje skúsenosti a potenciál...no napriek účasti na viacerých výberových kolách, nedarilo sa mi o tom presvedčiť aj budúceho zamestnávateľa...úprimne, upadala som do frustrácie a beznádeje... A potom som na sociálnej sieti narazila na Silviu, a jej Pohovor bez stresu. Neváhala som ani na chvíľu. Cítila som, že potrebujem nakopnutie od odborníka, tomu kto sa daným témam z oboch strán venuje. Pripravila som si Fresh CV Výsledok bol 6 pozvaní na prvé kolo výberových konaní za týždeň! Následne sme si so Silviou naplánovali prípravu na samotný pohovor Výsledok je, že tri týždne od prvého skontaktovania sa so Silviou v pondelok nastupujem do novej zaujímavej práce! Vďaka Silvii! Okrem odborného poradenstva ma úžasne nasmerovala, nakopla, namotivovala! Osloviť ju bol ten najlepší krok, obrovský posun pre mňa! Ďakujem."
Marcela
Admin pracovník
CHCELA SOM ODOVZDAŤ KNOW-HOW AKO USPIEŤ, AKO HOVORIŤ O SEBE A VERIŤ SI

Od augusta 2020 pripravujem uchádzačov na pracovné pohovory, máme za sebou prípravu na desiatky pohovor na rôzne pozície. A ako sa mi podarilo naučiť vás byť úspešný?

Vďaka 3 technikám sa ľahko naučíš hovoriť o sebe, tak aby si zaujal, prezentoval svoju hodnotu. 

Každý z nás dokáže niečo, čo iný nie. 

Každý z nás robí niečo absolútne ľahko. 

Každý z nás má silnú stránku. 

Každý.

Stačilo o neistote

A keďže dokážem komunikovať so zámerom, viem pomôcť aj tebe

ONLINE kurz

ti konkrétne ukáže ako v rôznych životných situáciách vedieť KEDY, O ČOM a AKO hovoriť

( ak si po materskej, absolvent, po 50tke, meníš odbor, si bez praxe, máš veľa praxe – každý potrebuje iný prístup, preto univerzálne odpovede nefungujú)

Ako prebieha ONLINE KURZ Ako sa predať na pohovore?
Kurz obsahuje 60 stranový návod s video komentárom:

1/ MAGICKÝ ÚVOD  - najčastejšie chyby + príklady a tipy
2/ AKO HOVORIŤ O SVOJEJ HODNOTE - chyby a taktiky, stratégie ako na to
3/ ako v závere vybudovať DÔVERU - chyby + príklady a tipy
4/ OTÁZKY a ODPOVEDE, ktorými zaboduješ na záver

Po úhrade kurzu, obratom dostaneš na svoj e-mail aj 2 PREKVAPENIA (ak nemáš o prekvapenia záujem, získaš ONLINE KURZ bez bonusov za super cenu 90 EUR)

Celé štúdium prebieha ako e-learning – teda všetky materiály dostaneš v elektronickej podobe. Venuješ sa tomu kedy chceš a koľko chceš.

Najčastejšie sa ma pýtate:

Príprava na pohovor je postup ako hovoriť o sebe, nie o dizajnérovi, fakturantke. Ako poznať svoje danosti a čo pomôže pri prezentácii výsledkov. Preto funguje, lebo nikto z nás nebol naučený ako sa prezentovať.

To je super, neveriť je výborný začiatok aby ste si to vyskúšali – a budem sa tešiť na vaše odpovede, či vám môj postup funguje. A stavím sa, že u väčšiny z vás budem prvá, ktorá bude pred pohovorom s vami hovoriť o vašej hodnote. PRÍPRAVA je to, čo odbúra váš stres – vaše požiadavky a moja prax 🙂

Toto je skutočne problém. Hlavne vtedy ak natrafíte na šablónu ktorá Vás „núti“ vypísať všetky praxe. Ja mám úplne iný názor. Venujte pozornosť inzerátu na ktorý reagujete a na základe neho pripravte životopis. Nezameriavajte zbytočne pozornosť recruitera na to, že máte viac skúseností. Je to to, čo chcú o Vás vedieť? Nie je. Pozrite si 5 chýb pri písaní CV

Nie vždy je dôležité mať prax. V tomto prípade potrebujete zamerať svoju pozornosť na Vašu hodnotu a výsledky. Jedna z mojich posledných konzultácii bola s uchádzačom, ktorý nemal prax. Napriek tomu mu nový zamestnávateľ dal ponuku na iné miesto – len preto, že v CV a na pohovore hovoril o svojich výsledkoch. A je to.

„Mám okolo 50tky a to je problém. Nechcú ma už nikde do práce“- takto zneli požiadavky na spoluprácu. A pozrite sa na výsledok, teda – hneď na 2 výsledky:

VYBRER  si  ✨ svoju variantu ✨ ONLINE KURZu

Milujem svoju prácu, pretože vďaka nej získalo viac ako 250 ucházačov prácu omnoho ľahšie a jednoduchšie.

Hodnota celého ONLINE KURZU Ako sa predať na pohovore je

246 EUR
vrátane bonusov

TERAZ

3 taktiky a 2 bonusy získaš za

150 EUR

bez bonusov

90 EUR

ONLINE KURZ bez bonusov

 60 strán video návod

taktiky a stratégie,

 ktoré využiješ pri prezentovaní svojej hodnoty,

 

 

Kompletný návod vás prevedie celým pohovorom krok za krokom. Bude to váš prvý pracovný pohovor, na ktorom bez problémov odprezentujete svoju hodnotu. Tu nájdete odpovede, ktoré ste doteraz hľadali.  

s bonusmi

150 EUR

ONLINE KURZ s bonusmi

60 strán video návod 

+ AKO DAŤ EFEKTÍVNU spätnú väzbu

+ AKO SI PÝTAŤ VYŠŚÍ PLAT

 

vďaka bonusom získate kompletnú komunikačnú výbavu, ktorú využijete aj po skúšobnej dobe. V komunikácii, kde potrebujete vyjadriť iný názor a postoj, pritom nechcete pôsobiť arogantne + overený postup ako si pýtať vyšší plat 🙂

po ukončení predpredaja cena ONLINE KURZ Ako sa predať na pohovore bude 150 EUR.

Dní
Hodin
Minút
Sekund

Kúpou ONLINE KURZU získaš

slušnú výbavu ako hovoriť o sebe

aj po pohovore, keď nastúpiš do práce

Taktika a stratégia ako sa predať na pohovore

unikátny postup, overený uchádzačmi v rámci Európy, na rôznych pozíciách

135 EUR

Ako dať spätnú väzbu / v hodnote

BONUS 1

30 EUR

Ako si pýtať vyšší plat / v hodnote

BONUS 2

81 EUR

SPOLU

246 EUR

Dní
Hodin
Minút
Sekund

"Fungujeeee tooooooo. Vy ste supeeeeer. Bože, aké ľahké to bolo s vašou pomocou.

„Fungujeeee tooooooo. Vy ste supeeeeer. Bože, aké ľahké to bolo s vašou pomocou.“ Helenka

Online kurz Ako sa predať na pohovore bude dostupný 15.11.2021 a ty si dnes môžeš za predpredajovú cenu rezerovať cestu k svojej úspešnej prezentácii.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.