Prvý podrobný návod

AKO SA PREDAŤ NA POHOVORE

overený na reálnych pohovoroch

Na ceste za úspechom nás obmedzujú naše myšlienky, pocity a emócie. V tomto ONLINE KURZE sa dozvieš ako si vybrať ÚSPECH, naučíš sa otvoriť dvere možnostiam a využívať ich vo svoj prospech. Máš všetko čo potrebuješ, poď sa inšpirovať …

Ak si zvedavý alebo mi neveríš, je to super

… to sú dva základné predpoklady na to, aby si čítal ďalej 😉

Ako by vyzeral tvoj

pracovný pohovor

keby si vedel

to čo viem ja po 12tich rokoch na pozícii personalistu a konečne sa na pohovor pripravil

keby si mal predstavu

čo hľadajú prsonalisti a prestal by si sa venovať veciam, ktoré ťa nikam neposunú

keby si rozumel

tomu, že minulosť nezmeníš ale tvoj úspech záleží na tom, ako sa prezentuješ

V škole nás neučili ako byť úspešný.

Učili nás ako sa začleniť, ako plniť príkazy, potlačili náš záujem o učenie sa. Počuli sme len: „Sadni si a buď ticho. Neopisuj. Mňa tvoje názory nezaujímajú. Nerob chyby. Test urob sám“, žiadna spolupráca, tímové riešenia. Škola nás učila, že správna odpoveď je len jedna. A pritom … existuje veľa odpovedí na jeden problém.

Zo školy sme vyšli zo strachom, že urobíme chybu, že všetko musíme zvládnuť sami a snažíme odpovedať tak ako sa očakáva.

Škola v nás potlačila chuť učiť sa, získavať nové skúsenosti – potlačila v nás BYŤ ÚSPEŠNÝ

A pritom …

Ak sa do niečoho pustíš + budeš mať úspech = získaš

sebaistotu

Čo je potrebné k tomu aby si si veril?

DÔKAZ?

silvia skalicka pohovor bez stresu ruce

Silvia Skalická - job mentor

Milujem komunikáciu, rozdielnosť názorov a jedinečnosť situácii, no najradšej hľadám riešenia.

Tu nájdete moju cestu

AKO sa mi to podarilo, ČO som robila a PREČO to vyšlo?

to sa krok sa krokom dozviete v ONLINE kurze AKO SA PREDAŤ NA POHOVORE

Posledných 12 rokov organizujem pracovné pohovory a ešte nikdy som nestretla uchádzača ktorý by sa na pohovore vedel predať. A tak som rozmýšľala čo by fungovalo najlepšie. Aký úvod pohovoru zaujme, čo by mal uchádzač hovoriť aby nenudil, aby neopakoval veci zo životopisu.

Od augusta 2020 pripravujem uchádzačov na pohovory a moja taktika funguje 🙂 uchádzači mi od radosti kričia do telefónu: „Funguje toooo!“ „Tak toto zabralo“, „Bol som najlepší na pohovore a tak nerád rozprávam.“

A viete čo ma teší najviac?

… že ste sa NAUČILI O SEBE HOVORIŤ a veriť si.

Milujem, keď si veríte.

Každý človek má svoju hodnotu (aj keď má medzery životopise),snívam o svete v ktorom bude každý robiť to čo ho baví a napĺňa. O svete kde nám je dobre.

Ako si na tom dnes ty?

Hľadáš niekoho kto ťa dokáže posunúť?

Potom si tu správne

AK AJ TY
NA POHOVORE najviac stresuje:

podľa odpovedí uchádzačov

56%

hovoriť o sebe

26%

nepríjemné otázky

8%

hovoriť o svojich výsledkoch

5%

stres z jazykových znalostí

5%

otázka „Prečo by sme mali vybrať práce Vás?“

Problém je v tom

že ti nikto nikdy nevysvetlil

ako v skutočnosti o sebe hovoriť.

Prečo máme problém hovoriť o sebe? Je to preto, že sme väčšinou upozorňovaní na to, čo nám nejde. Počúvame to tak dlho, že vlastná hodnota nám príde ako niečo cudzie.

A tiež ti zatiaľ nikto nedal podrobný, praktický a jednoduchý návod, ako hovoriť o sebe s ľahkosťou a pritom dosahovať výsledky.

AŽ DOTERAZ !

Ver mi, že tieto náročné emócie okolo toho ako sa prezentovať, keď ide o veľa dobre poznám. Pred 12-timi rokmi som začala organizovať pracovné pohovory a nerozumela som prečo sa ľudia na pohovore neprezentujú. Ako to, že uchádzači nevedia o sebe hovoriť? Prečo nezdôraznia to čo je dôležité? Oni nevedia, že sa prišli predať? Veď oni sa nepredávajú. Prečo?

Toto nikdy nebola moja realita

Tak prečo o tom hovorím?

Celkom presne si spomínam na svoj prvý pracovný pohovor.

Bola som tesne po ukončení 5 ročného vzťahu, zamestnaná v štátnej správe a jediné čo som po rozchode cítila bolo ZEMETRASENIE v hlave aj v žalúdku. A preto som rýchlo potrebovala zmenu.

Žila som v cudzom meste a preto by ma v tej chvíli ani vo sne nenapadlo pochybovať o sebe. Jediné na čo som sa v tej chvíli mohla spoľahnúť som bola JA. Absolútne mi neprekážalo, že mám prax len ako referentka na úrade, vybrala som sa na pracovný pohovor obchodného zástupcu pre východné Slovensko.

ŽIADNE POCHYBNOSTI NEBOLI NA MIESTE

mala som jasný a presný zámer

AKO PREBIEHAL POHOVOR?

Ja, referentka z úradu, bez praxe, bez predajných zručností

Je ti jasné, že ma vzali? A to nie je všetko, tá energia ma poháňala neskutočne dopredu a ja som za prvý mesiac urobila obrat PÄŤ KRÁT VYŠŠÍ ako predošlý kolega. 7 rokov som plnila obraty s radsťou.

Verili mi a ja som ani na chvíľu nezapochybovala, že to zvládnem

ČO SA NA POHOVORE STALO?

vďaka čomu som uspela?

Splnila som očakávania seba a zamestnávateľa.

Skutočne mi to šlo úplne prirodzene. Dokázala som vyhodnotiť situáciu, nájsť priority a prezentovať sa spôsobom, ktorý mi priniesol úspech.

DNES PO STOVKÁCH POHOVOROV, ktoré som organizovala

viem presne, ktoré veci TI NIKDY NEBUDÚ NA POHOVORE FUNGOVAŤ a ty ich stále opakuješ. A keď náhodou neopakuješ, tak si ich nájdeš na internete. Stále rovnaké chyby zastavujú uchádzačov.

Mala som veľkú chuť ukázať uchádzačom, čo robia zle.

Aby neopakovali chyby, ktorými prichádzajú o možnosti získať prácu.

CHCELA SOM ODOVZDAŤ KNOW-HOW AKO USPIEŤ, AKO HOVORIŤ O SEBE A VERIŤ SI

Od augusta 2020 pripravujem uchádzačov na pracovné pohovory, máme za sebou prípravu na desiatky pohovor na rôzne pozície. A ako sa mi podarilo naučiť vás byť úspešný?

Našla som postup, ktorý naučí aj nevýrečného introverta aby vedel ZAUJAŤ na pohovore, ako HOVORIŤ o svojej HODNOTE a ako prezentovať výsledky práce tak, aby vzbudil DÔVERU

Chceš vidieť

referencie ?
Po 2 rokoch na materskej dovolenke som sa opäť chcela pracovne realizovať, využiť svoju chuť pracovať, svoje skúsenosti a potenciál...no napriek účasti na viacerých výberových kolách, nedarilo sa mi o tom presvedčiť aj budúceho zamestnávateľa...úprimne, upadala som do frustrácie a beznádeje... A potom som na sociálnej sieti narazila na Silviu, a jej Pohovor bez stresu. Neváhala som ani na chvíľu. Cítila som, že potrebujem nakopnutie od odborníka, tomu kto sa daným témam z oboch strán venuje. Pripravila som si Fresh CV Výsledok bol 6 pozvaní na prvé kolo výberových konaní za týždeň! Následne sme si so Silviou naplánovali prípravu na samotný pohovor Výsledok je, že tri týždne od prvého skontaktovania sa so Silviou v pondelok nastupujem do novej zaujímavej práce! Vďaka Silvii! Okrem odborného poradenstva ma úžasne nasmerovala, nakopla, namotivovala! Osloviť ju bol ten najlepší krok, obrovský posun pre mňa! Ďakujem.
Marcela
Marketingový špecialista
Po 2 rokoch na materskej dovolenke som sa opäť chcela pracovne realizovať, využiť svoju chuť pracovať, svoje skúsenosti a potenciál...no napriek účasti na viacerých výberových kolách, nedarilo sa mi o tom presvedčiť aj budúceho zamestnávateľa...úprimne, upadala som do frustrácie a beznádeje... A potom som na sociálnej sieti narazila na Silviu, a jej Pohovor bez stresu. Neváhala som ani na chvíľu. Cítila som, že potrebujem nakopnutie od odborníka, tomu kto sa daným témam z oboch strán venuje. Pripravila som si Fresh CV Výsledok bol 6 pozvaní na prvé kolo výberových konaní za týždeň! Následne sme si so Silviou naplánovali prípravu na samotný pohovor Výsledok je, že tri týždne od prvého skontaktovania sa so Silviou v pondelok nastupujem do novej zaujímavej práce! Vďaka Silvii! Okrem odborného poradenstva ma úžasne nasmerovala, nakopla, namotivovala! Osloviť ju bol ten najlepší krok, obrovský posun pre mňa! Ďakujem.
Dada
Admin pracovník
Stačilo o neistote

A keďže dokážem komunikovať so zámerom, viem pomôcť aj tebe

ONLINE kurz

ti konkrétne ukáže ako v rôznych životných situáciách vedieť KEDY, O ČOM a AKO hovoriť

( ak si po materskej, absolvent, po 50tke, meníš odbor, si bez praxe, máš veľa praxe – každý potrebuje iný prístup, preto univerzálne odpovede nefungujú)

ONLINE KURZ

Ako sa predať na pohovore

ťa ľahko a rýchlo pripraví na pohovor. Od prvého predstavenia sa na pohovore až po poslednú otázku, ktorou zahviezdiš. Celým kurzom ťa budú sprevádzať moje tipy a upozornenia na chyby, ktore si doteraz robil + príklady, ktoré fungujú

čakajú ťa aj

prekvapenia

a hneď DVA

ďalšie DVA BONUSY ktoré som pre teba prirpavila oceníš, hneď ako nastúpiš do práce. Budeš si vedieť vytvárať zdravé vzťahy na pracovisku

Ako prebieha ONLINE KURZ Ako sa predať na pohovore?

Po úhrade kurzu, obratom dostaneš na svoj e-mail 2 PREKVAPENIA (o tom neskôr), keďže ide o predpredaj v najlepšej cene, online kurz ti bude doručený 15.11.2021 na tvoj e-mail.

Celé štúdium prebieha ako e-learning – teda všetky materiály dostaneš v elektronickej podobe. Venuješ sa tomu kedy chceš a koľko chceš.

Kurz obsahuje 60 stranový návod s video komentárom – najčastejšie chyby / prezentácia taktík a ako zvoliť stratégiu + príklady a tipy

Najčastejšie sa ma pýtate:

Príprava na pohovor je postup ako hovoriť o sebe, nie o dizajnérovi, fakturantke. Ako poznať svoje danosti a čo pomôže pri prezentácii výsledkov. Preto funguje, lebo nikto z nás nebol naučený ako sa prezentovať.

To je super, neveriť je výborný začiatok aby ste si to vyskúšali – a budem sa tešiť na vaše odpovede, či vám môj postup funguje. A stavím sa, že u väčšiny z vás budem prvá, ktorá bude pred pohovorom s vami hovoriť o vašej hodnote. PRÍPRAVA je to, čo odbúra váš stres – vaše požiadavky a moja prax 🙂

Toto je skutočne problém. Hlavne vtedy ak natrafíte na šablónu ktorá Vás „núti“ vypísať všetky praxe. Ja mám úplne iný názor. Venujte pozornosť inzerátu na ktorý reagujete a na základe neho pripravte životopis. Nezameriavajte zbytočne pozornosť recruitera na to, že máte viac skúseností. Je to to, čo chcú o Vás vedieť? Nie je. Pozrite si 5 chýb pri písaní CV

Nie vždy je dôležité mať prax. V tomto prípade potrebujete zamerať svoju pozornosť na Vašu hodnotu a výsledky. Jedna z mojich posledných konzultácii bola s uchádzačom, ktorý nemal prax. Napriek tomu mu nový zamestnávateľ dal ponuku na iné miesto – len preto, že v CV a na pohovore hovoril o svojich výsledkoch. A je to.

„Mám okolo 50tky a to je problém. Nechcú ma už nikde do práce“- takto zneli požiadavky na spoluprácu. A pozrite sa na výsledok, teda – hneď na 2 výsledky:

Naučím to aj teba

úspech máš na dosah !

ONLINE KURZ Ako sa predať na pohovore je pre tých, ktorí sa chcú naučiť ako o sebe, hovoriť, ako sa prezentovať hoci si nemyslia, že majú výsledky

každý má výsledky a úspech – len ty ho nevidíš

Ukážem ti ako na to

… a to nie je všetko …

ONLINE KURZ nebude to jediné čo získaš, čakajú ťa aj:

ONLINE KURZ bude dostupný 15.11.2021 – ty ho však v predpredaji získaš za SUPER CENU a k tomu:

 ✨2 PREKVAPENIA ✨

BONUS 1

30 EUR

Ako dať spätnú väzbu

video návod

dozvieš sa ako povedať nepríjemné veci tak, aby to nebolelo 🙂 EFEKTÍVNA SPÄTNÁ VÄZBA

BONUS 2

81 EUR

Ako si pýtať vyšší
plat

PDF návod

získaš postup ako si pýtať zvýšenie platu. Dozvieš sa ako to správne načasovať, čo kedy povedať. A hlavne spoznáš najväčší omyl, ktorý si robil.

A ďalším prekvapením je, že ak zakúpiš ONLINE KURZ hneď, BONUSY ti prídu už dnes

Ku ONLINE KURZU si zaškrtni ✅ aj BONUSY ✨

Kedy je ONLINE KURZ PRE TEBA ?

keď potrebuješ tieto zručnosti

Ako začať na pohovore

najobávanejšia časť pohovoru, nevieš ako zaujať, keď si už všetko napísal do životopisu a motivačného listu

Ako hovoriť o sebe

ak nechceš unudiť všetkých okolo a vieš, že tvoj prejav má upútať pozornosť a zaujať - potrebuješ TAKTIKU

Ako hovoriť o skúsenostiach

keď je ich veľa, alebo málo, alebo ak nemáš žiadne skúsenosti, si študent alebo po materskej ... a možno chceš zmeniť zameranie praxe? AKO?

TIPY a TRIKY

dozvieš sa ako odpovedať na nepríjemné otázky, ako odpovedať na to čo nevieš, ako odpovedať na to čo nechceš. Ako si svojimi odpoveďami budovať dôveru?

Dôvera na pohovore

účelom pohovoru je presvedčiť cez dôkazy o tom, že ty si ten pravý - celý čas, sekundu po sekunde buduješe svoje meno - získaš STRATÉGIU

GRAND FINÁLE

ako ukončiť pohovor, aby si ťa pamätali? Čo sa hodí a čo je to čo uchádzačom škodí? Tu nie je dôvod obkecávať, toto je vyjedávanie

Si jeden krok od zmeny ako si začať veriť

Hodnota celého ONLINE KURZU Ako sa predať na pohovore je

246 EUR
vrátane bonusov

TERAZ

3 taktiky a 2 bonusy získaš za

150 EUR

po ukončení predpredaja cena ONLINE KURZ Ako sa predať na pohovore bude 150 EUR.

Dní
Hodin
Minút
Sekund

Kúpou ONLINE KURZU získaš

slušnú výbavu ako hovoriť o sebe

aj po pohovore, keď nastúpiš do práce

Taktika a stratégia ako sa predať na pohovore

unikátny postup, overený uchádzačmi v rámci Európy, na rôznych pozíciách

135 EUR

Ako dať spätnú väzbu / v hodnote

BONUS 1

30 EUR

Ako si pýtať vyšší plat / v hodnote

BONUS 2

81 EUR

SPOLU

246 EUR

čo budeš vedieť po

ONLINE KURZE

hovoriť o SEBE

nebudeš mať problém prezentovať svoje výsledky, dostaneš funkčný jednoduchý návod

hovoriť o PLATE

či hovoriť alebo nehovoriť o plate, ak áno tak aký spôsob zvoliť

vybrať STRATÉGIU

pre zvýraznenie a prezentáciu svojich výsledkov, podľa toho čo bude u teba fungovať najlepšie

bez stresu

z nepríjemných otázok a okrem toho dostaneš paletu otázok, ktorými ZAHVIEZDIŠ

To čo ti ONLINE KURZ dá, už nikdy nestratíš …

Predpredaj trvá 72 hodín, potom sa cena bude zvyšovať

v predpredaji

za 150 EUR

Dní
Hodin
Minút
Sekund

Online kurz Ako sa predať na pohovore ti ponúka cestu k svojej úspešnej prezentácii.

Online kurz Ako sa predať na pohovore bude dostupný 15.11.2021 a ty si dnes môžeš za predpredajovú cenu rezerovať cestu k svojej úspešnej prezentácii.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.