Nechaj si pripraviť 🧩FRESh CV

… a budeš sa čudovať ako ľahko sa dostaneš na pohovor 🙂

S 🧩FRESh CV predbehneš ostatných, tým že:

🧩 dokážeš pomenovať svoje zručnosti

🧩 použiješ taktiku, ktorá zaberá na personalistov

🧩 získaš stratégiu pripravenú len pre teba (aj keď máš dojem, že máš viac slabín ako predností)

Systém POKUS – OMYL máva slabé úspechy a na výsledok sa dlho čaká.

Pozri čo napísali, tí ktorí si nechali poradiť …

silvia skalicka notebook
Pani Silvia je skvelá personalistka. Jej vychytávky som sledovala pár mesiacov na internete, aplikovala som ich do svojich reakcií na pracovné ponuky. Ale keď sa objavila parádna pracovná ponuka tak som sa rozhodla ju kontaktovať, aby som mohla uspieť samotným životopisom a neskôr aj zabodovať na pohovore, a to všetko aj napriek mojim "slabostiam" sa mi podarilo. V jednom týždni som mala nakoniec 3 pohovory a na všetkých som uspela. Mohla som si sama vybrať to najlepšie pre mňa a moju rodinu. Aj napredovať v mojej špecializácii aj byť veľa s rodinou. Dnes už mám prácu a užívam si to. Všetkým, aj mladším, aj mamičkám, aj skúsenejším, ktorí ešte len hľadajú prácu snov, odporúčam spojiť sa s pani Silviou, poradí Vám ohromujúcu taktiku ako sa predať na pohovore či zaujať životopisom. Cenné rady Vám ostanú navždy. Zabudnite na starý prístup k tvorbe životopisu a oslovte Silviu a môžete mať novú prácu už čoskoro.
Marek
copywriter
Dobry den Silvia, este raz vam velmi pekne dakujem za Vas feedback, ci balicek fresh CV, tak aj k priebehu pohovoru. Musim Vam povedat, ze odkedy mam novy CV podla vas, a info od vas k pohovoru ( i ked stale sa ucim, snazim prezentovat seba ako sme si presli..) tak som prosim pekne za poslednych 8 pracovnych dni mala 8 pracovnych pohovorov ( z toho 3 v druhych kolach...) ja ziiiram...:-)
Marcela
product manager

Príprava 🧩FRESh CV

konzultácia prebieha online, v trvaní 60 min

po konzultáciách budeš vedieť ako upútať vo svojom životopise, ako hovoriť o tom či vieš, aj ked nemáš prax alebo máš celkom inú prax. Po konzultácii dostaneš 🧩FRESh CV priamo na pozíciu o ktorú sa uchádzaš.

ešte nikdy doteraz nebol tvoj životopis tak o TEBE

🧩FRESh CV nemá žiadne slabé miesta, vyzdvihne hodnotu človeka či si absolvent, po materskej, alebo manažér

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.