3-d┼łov├Ż HR tr├ęning

Nechaj si pripravi┼ą ­čžęFRESh CV

S ­čžęFRESh CV predbehne┼í ostatn├Żch, t├Żm ┼że:

­čžę FRESh CV nem├í slab├ę miesta

­čžę FRESh CV pou┼ż├şva taktiku, ktor├í zaber├í na personalistov

­čžę FRESh CV pon├║ka strat├ęgiu pripraven├║ len pre teba.┬á

Inak sa potrebuje prezentova┼ą ┼żena po materskej dovolenke ako absolvent. In├ę potrebuje┼í vyjadri┼ą ak nem├í┼í prax ako ten kto m├í ├║plne in├║ prax.

Ka┼żd├Ż z n├ís je jedine─Źn├Ż, ka┼żd├Ż potrebuje v ┼żivotopise nie─Źo INAK.┬á

Ak vn├şma┼í, ┼że ti ┬áklasick├Ż ┼żivotopis nesl├║┼żi. Neprich├ídzaj├║ pozvania na pohovor. Nevie┼í ako sa prezentova┼ą zauj├şmavo.┬á

Syst├ęm POKUS – OMYL m├íva slab├ę ├║spechy a na v├Żsledok sa dlho ─Źak├í.

Pozri ─Źo nap├şsali, t├ş ktor├ş si nechali poradi┼ą …

silvia skalicka notebook
Pani Silvia je skvel├í personalistka. Jej vychyt├ívky som sledovala p├ír mesiacov na internete, aplikovala som ich do svojich reakci├ş na pracovn├ę ponuky. Ale ke─Ć sa objavila par├ídna pracovn├í ponuka tak som sa rozhodla ju kontaktova┼ą, aby som mohla uspie┼ą samotn├Żm ┼żivotopisom a nesk├┤r aj zabodova┼ą na pohovore, a to v┼íetko aj napriek mojim "slabostiam" sa mi podarilo. V jednom t├Ż┼żdni som mala nakoniec 3 pohovory a na v┼íetk├Żch som uspela. Mohla som si sama vybra┼ą to najlep┼íie pre m┼ła a moju rodinu. Aj napredova┼ą v mojej ┼ípecializ├ícii aj by┼ą ve─ża s rodinou. Dnes u┼ż m├ím pr├ícu a u┼ż├şvam si to. V┼íetk├Żm, aj mlad┼í├şm, aj mami─Źk├ím, aj sk├║senej┼í├şm, ktor├ş e┼íte len h─żadaj├║ pr├ícu snov, odpor├║─Źam spoji┼ą sa s pani Silviou, porad├ş V├ím ohromuj├║cu taktiku ako sa preda┼ą na pohovore ─Źi zauja┼ą ┼żivotopisom. Cenn├ę rady V├ím ostan├║ nav┼żdy. Zabudnite na star├Ż pr├şstup k tvorbe ┼żivotopisu a oslovte Silviu a m├┤┼żete ma┼ą nov├║ pr├ícu u┼ż ─Źoskoro.
Marcela
návrat do práce po materskej
Dobry den Silvia, este raz vam velmi pekne dakujem za Vas feedback, ci balicek fresh CV, tak aj k priebehu pohovoru. Musim Vam povedat, ze odkedy mam novy CV podla vas, a info od vas k pohovoru ( i ked stale sa ucim, snazim prezentovat seba ako sme si presli..) tak som prosim pekne za poslednych 8 pracovnych dni mala 8 pracovnych pohovorov ( z toho 3 v druhych kolach...) ja ziiiram...:-)
Zuzana
product manager

Pr├şprava ­čžęFRESh CV

konzult├ícia prebieha online, v trvan├ş 60 min

po konzult├íci├ích bude┼í vedie┼ą ako up├║ta┼ą vo svojom ┼żivotopise, ako hovori┼ą o tom ─Źi vie┼í, aj ked nem├í┼í prax alebo m├í┼í celkom in├║ prax. Po konzult├ícii dostane┼í ­čžęFRESh CV priamo na poz├şciu o ktor├║ sa uch├ídza┼í.

e┼íte nikdy doteraz nebol tvoj ┼żivotopis tak o TEBE

­čžęFRESh CV nem├í ┼żiadne slab├ę miesta, vyzdvihne hodnotu ─Źloveka ─Źi si absolvent, po materskej, alebo mana┼ż├ęr

Predajn├Ż formul├ír je vytvoren├Ż v syst├ęme SimpleShop.cz.
Motiva─Źn├Ż list, ktor├Żm zaujme┼í
Va┼íe osobn├ę ├║daje bud├║ pou┼żit├ę len pre ├║─Źely vyrie┼íenia va┼íej ot├ízky. Z├ísady spracovania osobn├Żch ├║dajov