Projekt UPSVR Zručnosti na trhu práce

Nechaj si skontrolovať životopis

nedovoľ, aby tvoj životopis skončil v koši len preto, že ty si odborník v inej oblasti.

Nemusíš vedieť napísať životopis, pomôžem ti zaujať.

🧩 ukážem ti ako pracovať so zámerom

🧩 ako upútať v životopise pozornosť

🧩 ako prezentovať výsledky

🧩 neskúšaj naslepo, daj si overiť CV

Napísali, tí čo vyskúšali:

Prečo na tvoj životopis nereagujú?

siliva skalicka mobil
Mám 55 rokov a veľmi rôznorodé skúsenosti. Nevhodným životopisom som mnohokrát dostal odpoveď nie. Stal som sa členom skupiny, dohodol som si konzultáciu. Dostal som pomoc s vytvorením jedinečného životopisu. Pozvali ma na pohovor. Od pani Skalickej som cez messenger dostal ďalšie rady. Online pohovor trval 15 min. Momentálne riešim formality okolo nástupu. JE TO TAAAM. ĎAKUJEM.
Ľubomír
Aj ja sa musím a chcem pochváliť . No samozrejme v prvom rade poďakovať Silvii- moc, moc ďakujem . Až po vašich radách som si napísala zivotopis- dovtedy som mala vypísanu šablónu z profesie. Hneď sa mi ozvali z jednej firmy . Súbežne sa mi ozvali aj z inej, pretože som sa bola opýtať či je miesto už obsadené, keď sa neozyvali. A tak som si v konečnom dôsledku mohla vyberať, o čom sa mi ani nesnívalo. Budem robiť prácu ktora má bavi a najpĺňa. Mimochodom beriem späť, že som sa nevedela zamestnať lebo mám skoro 50. Robila som chyby a tie mi POHOVOR BEZ STRESU pomohol odstrániť. Este raz moc
Dáša
Chcem sa verejne poďakovať Silvia Skalická, za veľkú a úprimnú pomoc pri úprave životopisu a tiež napísaniu motivačného listu, pretože ten životopis, ktorý som mala ja, bol ako spomína v jednom videu (alebo sme o tom hovorili osobne ) stále rovnaký a čudovala som sa, prečo mi nechodili žiadne ponuky na pohovory, hoci som stále odpovedala na inzeráty. Po jeho úprave som dostala pozvanie na pohovor hneď na druhý deň, čo bolo super . A hoci som tú prácu nedostala kvôli môjmu zdravotnému stavu, som neskutočne vďačná, že mi ukázala, že to o čom hovorí a píše tu v tejto skupine aj naozvaj funguje. Silvi, patrí Ti veľké ĎAKUJEM a nech sa ti aj naďalej darí ľuďom pomáhať, lebo to čo robíš je fakt úžasné.
Zuzana

Ako prebieha kontrola životopisu?

Čo získaš?

2 VZORY FRESh CV

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov