Projekt UPSVR Zručnosti na trhu práce

Baví ma inšpirovať Vás

Rada hovorím veci na rovinu, preto je môj postup ako si nájsť prácu funkčný. Viem presne, čo pri hľadaní práce nefunguje a v tom je môj postup FRESh. Vaše úspechy dávajú zmysel mojej práci.

🧩FRESh CV vznikol ako odpoveď na CV, ktoré vpisujete do zastaralých šablón.

Aj ja som sa učila

… celkom živo si vybavujem svoje detstvo a komunikáciu v tomto období. Katastrofa.

Nevedela som hovoriť o tom čo chcem, pretože by sa to niekomu nemuselo páčiť. Snažila som sa vyhovieť a zapáčiť, byť dobré dievča, ktoré vie ako sa treba správať a čo sa od neho očakáva. Netrúfala som si na veci o ktorých iní povedali, že na to nemám. A hoci som sa veľmi snažila vyhovieť autoritám, nebolo to možné, pretože ja som nebola oni a oni neboli ja. Slušné dievča, ktoré chodilo na klavír.

Máte ten obrázok?

silvia skalicka kouc

Nemusíš byť dokonalý, aby si sa stal úspešným.

Silvia Skalická
recruiter, lektor, mentor, kouč

Prehrať video o silvia skalicka youtube

Odkedy pracujem, v komunikácii som bola vždy výrazná. Dnes podnikateľov a nepodnikateľov sprevádzam ako mentor a lektor v Slovak bussines agency. Spolupráca s topcoach je pre mňa výnimočná v tom, že zastrešujú koučov v rámci Európy a ponúkajú výnimočné projekty.

top coach

Kedy sa to zlomilo?

Možno to máte podobne. Keď som sa stala mamou, začala som filtrovať informácie, ktoré som dostala. Chcela som ako každý rodič odovzdať to najcennejšie čo mám a to je skúsenosť. No to bol len začiatok cesty môjho ja. Až keď som pochopila, že moje deti potrebujú vlastnú skúsenosť, až vedy to začalo byť to pravé.

Každý potrebuje vlastnú skúsenosť, pretože každý z nás je jedinečný.

To som si všimla aj na pracovných pohovoroch, že väčšina uchádzačov chce splniť očakávania zamestnávateľa. Tým strácajú svoju jedinečnosť.

Preto podporiť uchádzača na ceste za prácou mi dáva zmysel, radosť a naplnenie. Pretože, každý si môže vybrať.

deti
Koučovanie je moja vášeň
pretože rešpektuje a podporuje iný názor 👌
silvia skalicka golf

Voľný čas

Vo voľnom čase mám rada pokoj – bez termínov. Rozhodnúť sa a ísť svojim tempom.

Tým, že môj pracovný život je značne hektický – v športe preferujem tie disciplíny, kde sa stojí alebo leží :))) čiže golf, jógu a šípky. V lete plánujem vyskúšať surf.

No len čo mám menej práce, potrebujem regulovať energiu. Vtedy mám chuť na beh a bicykel. A ak bicykel, tak južné Čechy. Vždy si vyberám to, čím sa dostanem do rovnováhy.

Káva so Silviou
baví ma ukazovať Vám, že na to máte
Cestovanie

Panama. Dva svety (staré centrum vs. mrakodrapy), dva oceány a ani jedno presso :), hoci Panama je významná vo vývoze kávy, ristreto je tam nesplnený sen. Na druhej strane zákaz fajčenia je absolútnou samozejmosťou.

Panamským pralesom sa preveziete na lanovke, bez toho aby ste do pralesa vkročili. Panamský prieplav právom patrí k divom sveta.

♥️ PANAMA

Panama
#opytajsasilvie
čo ešte nevieš o CV a pohovoroch?
Verdy

je pre mňa najväčšia výzva. Pretože tá slušná Silvia, ktorá chodila na klavír mala od detstva strach zo psov. Panický strach. A ako sa veci diali a život sa lial, došlo aj v tejto oblasti k totálnemu obratu.

Verdy je mojím novým vesmírom.

A ja keď niečo robím, tak už to musí stať za to. Verdy je 4-ročný fešák, uchovnený a vhodný na krytie, so všetkými skúškami a super rodokmeňom. Doteraz sme získali na výstavách tieto ocenenia:

  • 6x slovenský čakateľ na šampióna krásy
  • medzinárodný čakateľ na šampióna krásy

Inak výstava psov v zámockom parku vo Veľkej Ide je neskutočný zážitok. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, alebo máli záujem o krytie, prikladám odkazy.

Verdyho Facebook

verdy pes silvie
Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov