Kľúč k POHOVOR-u BEZ STRESU

…ak po odoslaní životopisu dostanete pozvanie na pohovor, ktorý vyhráte.

… že u Vás to tak nefunguje?

Nemôžete za to a nie je to Vaša vina. Nikto Vás neučil ako hľadať prácu, ako sa pripraviť v tak zložitej etape života. O čo sa môžete alebo dokážete oprieť, aby ste sa zaradili znovu do pracovného procesu. Neviete ako začať a čo je dôležité nepodceniť. To Vám nikto neprezradil.

AŽ DOTERAZ.

silvia skalicka pohovor bez stresu ruce

Tu si správne

Naučím ťa ako pracovať s pozornosťou

ako dosiahnúť, aby personalista videl v CV:

A to je dôvod prečo sa oplatí 👉 OSLOVIŤ MA

🧩FRESh postup

prináša to, čo doteraz Vášmu životopisu chýbalo „know-how“. A tvoj životopis zaujme už v prvých sekundách, ale hlavne ťa odlíši od ostatných a dostane ťa na pohovor.

Nájdeš tu pomoc ako vedieť prezentovať seba a vlastnú hodnotu, ako zamerať pozornosť personalistu na to čo je podstatné. JEDNODUCHO, tak aby ti to nezabralo veľa času, zvládneme to v rámci jednej konzultácie.

Pohovor bez stresu vyzdvihuje hodnotu človeka. Nezameriava sa na vzory a šablóny životopisov. Prináša ľudskosť, radosť a uznanie ktoré odprezentuješ vo svojom životopise unikátnym spôsobom.

Vieš, že životopis rozhoduje o tom, ako dopadne tvoj pohovor ?

Pani Silvia je skvelá personalistka. Jej vychytávky som sledovala pár mesiacov na internete, aplikovala som ich do svojich reakcií na pracovné ponuky. Ale keď sa objavila parádna pracovná ponuka tak som sa rozhodla ju kontaktovať, aby som mohla uspieť samotným životopisom a neskôr aj zabodovať na pohovore, a to všetko aj napriek mojim "slabostiam" sa mi podarilo. V jednom týždni som mala nakoniec 3 pohovory a na všetkých som uspela. Mohla som si sama vybrať to najlepšie pre mňa a moju rodinu. Aj napredovať v mojej špecializácii aj byť veľa s rodinou. Dnes už mám prácu a užívam si to. Všetkým, aj mladším, aj mamičkám, aj skúsenejším, ktorí ešte len hľadajú prácu snov, odporúčam spojiť sa s pani Silviou, poradí Vám ohromujúcu taktiku ako sa predať na pohovore či zaujať životopisom. Cenné rady Vám ostanú navždy. Zabudnite na starý prístup k tvorbe životopisu a oslovte Silviu a môžete mať novú prácu už čoskoro.
Katarína
špecialista systémov riadenia

Najlepšie nástroje na ceste za prácou:

kafe silvia skalicka

Poradenstvo pri ☕️ so Silviou

online konzultácia, 30 – 60 min.

Dajme si spolu online kávu a pozrime sa na to zo strany ďalších možností. Zlaté pravidlo – univerzálne odpovede ťa nikam nedostanú. Tvoja situácia potrebuje riešenia len pre teba. Neistota je väčšinou strach z neznámeho, preto ak je spoločný pokec to, čo ťa posunie najrýchlejšie – začnime tu.

45 EUR za skúsenosti, ktoré fungujú

dokument silvia

🧩 FREShCV

online konzultácia, 60 min.

Predbehni 98% neúspešných CV a využi moje 15 ročné skúsenosti v marketingu, komunikácii + 10 ročné skúsenosti personalistu. Spolu dáme taktiku a stratégiu vytvorenú len pre teba a k tomu tipy a triky, ktoré zaberajú na personalistov, tak čo povieš? Získaš spracovaný 🧩FRESh CV, presný postup, pracovné listy a „know-how“ víťaza.

79 EUR nielen za FRESh CV

priprava silvia

💬 Príprava na pohovor

online konzultácia, 60 min.

AKO SA PREDAŤ NA POHOVORE je najčastejšia otázka, ktorú dostávam. Môj postup má 3 kroky, ktoré ťa dostanú k práci – čím zaujať hneď v úvode pohovoru, ako si v tak krátkom čase vybudovať dôveru, ako odpovedať na otázky, keď nevieš správnu odpoveď? Tu nájdeš presný postup, ktorý FUNGUJE.

69 EUR za kompletnú prípravu

ebook silvia skalicka
E-book 🧩FRESh CV + 21 dní asistencia

online, E-book / manuál krok za krokom

Unikátny a jedinečný postup krok za krokom ako si vytvoriť v pohode doma ŽIVOTOPIS, KTORÝ ŤA PREDÁ za 10 sekúnd. Obsahuje: 1x E-book Ako čítať inzerát, 1 x E-book Príprava CV, Stratégia, Príprava na ONLINE pohovor, BONUSY + moja osobná online podpora počas prvých 21 dní.

135 EUR (pôvodne 160 EUR)

zamestnavatel
Ponuka pre
zamestnávateľov

manuál krok za krokom ako nastaviť výberový proces vo vašej firme

Postup presne pre vašu firmu a pozície, ktoré obsadzujete Ako nastaviť výberový proces aby generoval výsledky? Kde ste doteraz robili chyby a prečo sa Vám nedarí?

250 EUR

Aby Vám niečo neušlo, nechajte si posielať novinky z webu, youtube alebo fb skupiny tu:

Moje 12 ročné skúsenosti oceníte

bez ohľadu na to, v akej fáze sa práve nachádzate …