3-dňový HR tréning

Referencie

Jana
Zobraziť viac
Audit CV je podľa mňa perfektný. Naozaj ste vypichli veci, ktoré ma ani nenapadli. Ani som tak nad životopisom nikdy nerozmýšlala. V praxi sa stretávam s klasickými životopismi a veľa ľudí som zamietla na základe životopisu v ktorom som nenašla to čo by tam malo byť. Preto som sa aj ja rozhodla osloviť Vás aby som získala iný pohľad aj na môj životopis a aby som bola odlišná od ostatných životopisov a mala som šancu dostať sa na pohovor 🙂
"môj neobyčajný motivačný list bol to, čo firmu zaujalo"

Vďaka Silvii a jej radám som pochopila, ako má vyzerať životopis tak, aby zaujal. Zistila som, čo je pri písaní motivačného listu skutočne dôležité. Pred pohovorom mi poradila, o čo sa v práci zaujímať a ako zaujať. Po nástupe do práce som sa dozvedela, že práve môj neobyčajný motivačný list bol to, čo firmu zaujalo do takej miery, že ostatní záujemcovia si oproti mne ani neťukli – doslova. Silvia, ďakujem za to, čo robíte. Prajem Vám fúru podobných, nadmieru spokojných klientov.

"Cítila som, že potrebujem nakopnutie od odborníka, tomu kto sa daným témam z oboch strán venuje"

Po 2 rokoch na materskej dovolenke som sa opäť chcela pracovne realizovať, využiť svoju chuť pracovať, svoje skúsenosti a potenciál...no napriek účasti na viacerých výberových kolách, nedarilo sa mi o tom presvedčiť aj budúceho zamestnávateľa...úprimne, upadala som do frustrácie a beznádeje... A potom som na sociálnej sieti narazila na Silviu, a jej Pohovor bez stresu. Neváhala som ani na chvíľu. Cítila som, že potrebujem nakopnutie od odborníka, tomu kto sa daným témam z oboch strán venuje. Pripravila som si Fresh CV Výsledok bol 6 pozvaní na prvé kolo výberových konaní za týždeň!

Následne sme si so Silviou naplánovali prípravu na samotný pohovor.

Výsledok je, že tri týždne od prvého skontaktovania sa so Silviou v pondelok nastupujem do novej zaujímavej práce! Vďaka Silvii! Okrem odborného poradenstva ma úžasne nasmerovala, nakopla, namotivovala! Osloviť ju bol ten najlepší krok, obrovský posun pre mňa! Ďakujem. Marcela

"Za posledných 8 dní 8 pohovorov"

Dobrý deň Silvia, ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za Váš feedback, či balíček FRESh CV, tak aj k priebehu pohovoru. Musím Vám povedať, že odkedy mám nový CV podľa Vás, a info od Vás k pohovoru ( i keď stále sa učím, snažím prezentovať seba ako sme si prešli..) tak som prosím pekne za posledných 8 pracovných dní mala 8 pracovných pohovorov 😜( z toho 3 v druhých kolach...) ja zííííram...:-)

"Vaše rady aj reálne a prakticky človek využije"

Dnes som bol na pohovore a úspešne. Úprimne ďakujem, využil som pár vašich rád. Ste jedna z mála, pretože Vaše rady aj reálne a prakticky človek využije.

"Vďaka novému CV"

Dobrý deň, tak zajtra mám prvý online pohovor 🙂 vďaka novému CV.

"som úplne nabudená a šťastná, ĎAKUJEM. Ste skvelá"

Ďakujem za cenné rady. Aplikovala som ich do mojej prezentácie na pohovore a práve mi volali ze ma chcu, aj pristáli na moje podmienky. Super. Teším sa. Som úplne nabudená a šťastná. ĎAKUJEM. Ste skvelá.

"funguje to 💯"

Ďakujem Silvia, Vašu radu som hneď vyskúšal a funguje to, pozvali ma na pohovor. Ste super 💯

"len vďaka Vám"

Dobrý, v práci som už druhý mesiac a to len vďaka Vám.

"Po jeho úprave som dostala pozvanie na pohovor hneď na druhý deň, čo bolo super"

Chcem sa verejne poďakovať Silvia Skalická, za veľkú a úprimnú pomoc pri úprave životopisu a tiež napísaniu motivačného listu, pretože ten životopis, ktorý som mala ja, bol ako spomína v jednom videu (alebo sme o tom hovorili osobne 😃) stále rovnaký a čudovala som sa, prečo mi nechodili žiadne ponuky na pohovory, hoci som stále odpovedala na inzeráty. Po jeho úprave som dostala pozvanie na pohovor hneď na druhý deň, čo bolo super. A hoci som tú prácu nedostala kvôli môjmu zdravotnému stavu, som neskutočne vďačná, že mi ukázala, že to o čom hovorí a píše tu v tejto skupine aj naozvaj funguje. Silvi, patrí Ti veľké ĎAKUJEM a nech sa ti aj naďalej darí ľuďom pomáhať, lebo to čo robíš je fakt úžasné.😍😘🌻

"Ja sa rád od Vás učím"

Ďakujem Vám za všetko, ale ešte to nie je všetko takže máte aj veľkú zodpovednosť voči nám samozrejme v dobrom zmysle ďalej nás pripravovať. Ja sa rád od Vás učím☺️ a najmä je to efektívne.

"Vy ste mi ukázala, kde som robila chybu"

Ja idem na pohovor o hodinu. Dúfam že ho zvládnem. Podľa Vašich rád som napísala životopis a hneď na druhý deň pozvanie na pohovor. Prácu si hľadám 3 mesiace a až Vy ste mi ukázala, kde som robila chybu.

"Až po vašich radách som si napísala zivotopis- dovtedy som mala vypísanu šablónu"

Aj ja sa musím a chcem pochváliť 😀. No samozrejme v prvom rade poďakovať Silvii- moc, moc ďakujem ❤️. Až po vašich radách som si napísala zivotopis- dovtedy som mala vypísanu šablónu z profesie. Hneď sa mi ozvali z jednej firmy☺️. Súbežne sa mi ozvali aj z inej, pretože som sa bola opýtať či je miesto už obsadené, keď sa neozyvali. A tak som si v konečnom dôsledku mohla vyberať, o čom sa mi ani nesnívalo. Budem robiť prácu ktora má bavi a najpĺňa. Mimochodom beriem späť, že som sa nevedela zamestnať lebo mám skoro 50. Robila som chyby a tie mi POHOVOR BEZ STRESU pomohol odstrániť. Este raz moc DAKUJEM

Dostal som pomoc s vytvorením jedinečného životopisu. Pozvali ma na pohovor."

Mám 55 rokov a veľmi rôznorodé skúsenosti. Nevhodným životopisom som mnohokrát dostal odpoveď nie. Stal som sa členom skupiny, dohodol som si konzultáciu. Dostal som pomoc s vytvorením jedinečného životopisu. Pozvali ma na pohovor. Od pani Skalickej som cez messenger dostal ďalšie rady. Online pohovor trval 15 min. Momentálne riešim formality okolo nástupu. JE TO TAAAM😜. ĎAKUJEM.

"Ozvali sa mi s pozvánkou na osobné stretnutie"

Silvi, ďakujem za super CV. Ozvali sa mi s pozvánkou na osobné stretnutie.

"Človek by mal byť sám sebou"

Ďakujem za rady, aj vďaka Vašej stránke som dopadla na pohovore výborne, som prijatá na úžasné miesto. Jednoduché to nebolo, silní súperi. Človek by mal byť sám sebou.

"Tak som to skúsila"

Tak som to skúsila 😜. Oslovila som personalistu tak ako ste hovorila. Máte pravdu pani Silvia oplatí sa prejaviť záujem o prácu.

"môj prvý pohovor v živote a vyšiel 😎"

Ďakujem, neverila som si, ale vyšlo to 😜 Bol to môj prvý pohovor v živote a vyšiel aj vďaka Vám, ďakujem.

"a tak som si neverila"

pani Skalická musím Vám napísať ... ráno som poslala životopis a motivačný list a teraz mi volali že ich veľmi zaujal životopis a motivačný list ... ďakujem vám veľmi pekne funguje to ... a tak som si neverila.

"Hneď ma chceli vidieť"

Hneď ma chceli vidieť, ale pohovor nemám pretože nemám jazyk ... ale bolo jej to ľúto lebo ma chcela vidieť v spolupráci ... ale tak nevadí ja som vďačná a viem akým a ako sa uberať skúsila som... chcela som to vyskúšať 🙂

"pozvanie na pohovor na pozíciu na ktorú by som si asi nikdy predtým netrúfala "

Musím poďakovať p. Skalickej a sebe, že som využila možnosť vzdelávať sa v tejto oblasti naučila som sa ako správne tvoriť CV a čo má obsahovať kvalitný motivačný list. Ráno poslaný životopis poobede pozvanie na pohovor na pozíciu na ktorú by som si asi nikdy predtým netrúfala a to vďaka p. Skalickej a jej ochote pomôcť a naučiť. Ďakujem, odporúčam.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov