3-dňový HR tréning

Čo je fuck-up CV ?

fuck up CV

Začala som používať výraz 🏴‍☠️fuck-up CV.


Aký dojem to vo Vás vyvoláva?


V mojom význame je to životopis, ktorý je skôr prekážkou k tomu, aby Vás zamestnali. Je to životopis, ktorý Vás doslova potopí. Pochová.

Slovo „fuck-up“ sa začalo používať na vyjadrenie chyby, omylu či prúseru. A to aj v práci. Pre mňa fuck-up CV je životopis, ktorý nehovorí o Vás, ktorý menuje roky a pozície a roky a pozície. Takže po jeho prečítaní recruiter nevie nič o uchádzačovi. Takýto CV je plný k všeobecných nič nehovoriacich informácií (napr. zodpovedný, samostantý … ), ktoré nefungujú.

Fuck-up CV je prúser, ktorý Vás potopí práve vo chvíli, kedy potrebujete podporu.

Vzory a šablóny životopisov, ktoré nájdete na internete sú pascou. Bez dostatočnej praxe a bez prípravy CV, máte minimálnu šancu presadiť sa. A už vôbec nečakajte podporu, ak ste človek, ktorý sa nedokáže presadiť.

Bez debaty sú medzi nami ľudia, ktorý dokážu aj z mizernej šablóny vyrobiť kvalitný prezentačný životopis. Stačí im vnímať o čo ide a dokážu to. Ako sa ale majú zariadiť uchádzači, ktorí prišli o prácu, majú pocit menejcennosti a poníženia a nedokážu hovoriť o sebe v pozitívnom svetle?

Nájdite si niekoho kto tomu rozumie a pomôže Vám v procese hľadania práce. Kto Vás podporí, vysvetlí Vám postup a dokáže Vás nasmerovať. Nestrácajte čas skúšaním či to dáte. Ak máte podozrenie, že Váš vlastný CV je fuck-up CV, to najlepšie čo viete urobiť je KÚPIŤ si SKÚSENOSŤ PERSONALISTU.

Aj ja si dnes najradšej kupujem skúsenosti iných (web vytvoril Hyňek Opatřil) a vďaka tomu sa môžem venovať veciam ktoré milujem robiť 🙂

Tvorbe CV a prípravám na pohovory.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov